E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Moje Heroine 2022

Ženy, které se nebojí měnit svět. Připomeňte si všechny držitelky ocenění Moje Heroine

Moje Heroine

Troufají si dělat vlny. Kryštof Stupka a Johana Bázlerová chtějí měnit svět

Rozhovor

„Odloučení je pro děti zdrcující.“ Jirglová našla slepé místo nemocnic, za malé pacienty se bije dál

Duševní zdraví

Čekání na seriál s kentaury, konec válek a radost z obyčejných věcí. Na co se těší české osobnosti

Anketa

Hvězdy z obálky. Vědkyně, aktivistka i první muž. Připomeňte si letošní osobnosti z titulní strany

Časopis Heroine

Polyamorie, válečné zpravodajství i lítost nad mateřstvím. Nejlepší letošní rozhovory na Heroine.cz

Rozhovor

Šťastný příběh opuštěného chlapečka v Motole a co trápí mladé. Přehled žen, které tvoří lepší svět

Moje Heroine 2022

Benešová: Inspiruje ji Curie, v šatech slavné herečky se vdávala. Za mimořádný počin získala cenu

Moje Heroine 2022

Konflikt do vztahu patří, muži by měli přijmout jiné cíle. Konference ukázala, jaký svět si přejeme

Svět podle Heroine

Jaký bude svět podle Heroine? Chytrý, zábavný a férový. Budete u toho?

Konference

Po letech péče podpora jen pár tisíc. Je to ostuda, tvrdí zakladatelky podcastu o životě s postižením

Moje Heroine 2022

Síla je pomáhat slabším, říká bývalá vzpěračka Lu Gregorová. Rozdává vložky ženám z ulice

Moje Heroine 2022

K odvaze nejsou potřeba „koule“. Ženy v boji za svobodu denně vedou tisíce malých vzpour

Svět podle Heroine

Se zbraní v ruce proti nacistům. Dokument ukazuje příběhy židovských žen, které se postavily na odpor

Dokument

Chybělo málo a skončila ve zvláštní škole. „ADHD je moje superschopnost,“ říká Kadár

Moje Heroine 2022

S dítětem se vrhla do řeky, plavat neuměla. Ve válce ženy dělají obdivuhodnější činy než muži, říká Procházková

Moje Heroine 2022
Aktualizováno

Štve mě, že jako rodič dítěte s postižením jste najednou žebrák, říká marketingová ředitelka Mattelu

Rozhovor

„Neměla na sobě nic karikaturně feministického.“ Charisma a odvaha Františky Plamínkové

Františka Plamínková

Když vám zemře dítě před narozením, nemusí vám zůstat jen díra v srdci, říká Moje Heroine Klára Svobodová

Moje Heroine 2022

Nová zmocněnkyně pro lidská práva Klára Laurenčíková.: „Je potřeba držet naději, že změna je možná“

Moje Heroine
Popup se zavře za 8s